پشتیبانی

خدمات پشتیبانی فرابر

از آنجائی که شرکت مهندسی مشاور عصر فناوری دانش، مشتریان را مهم‌ترین سرمایه خود می‌داند، لذا همواره در راه افزایش رضایتمندی مشتریان گام بر می‌دارد. در این راستا در طی چندین سال گذشته همواره خدمات پشتیبانی ارائه‌شده به مشتریان را افزایش داده و تمام سعی و همت شرکت را بر موفق شدن پروژه‌های فرابر گمارده است.

خدماتی که شرکت عصر فناوری دانش در راستای پشتیبانی به مشتریان ارائه می‌نماید به شرح ذیل است:

  • خدمات تلفنی (Help Desk):پرسنل واحد امور مشتریان شرکت همواره آماده پاسخگویی به مشتریان در راستای، استفاده بهینه از نرم‌افزار، رفع مشکلات کاربری نرم‌افزار، ارائه راهنمایی‌های لازم، کمک به نگهداشت سیستم و … می‌باشند.
  • خدمات اینترنتی:از آنجائی که مشتریان فرابر در تمام استان‌های کشور پراکنده می‌باشند، لذا به‌منظور ارتباط مؤثر و برخط با مشتریان، شرکت مهندسي مشاور عصر فناوری دانش اقدام به ارائه برخی از سرویس‌ها از طریق اینترنت نموده است که از جمله می‌توان به ارائه فایل‌های به‌روزرسانی، راه اندازی سامانه مدیریت درخواست‌ها اشاره نمود.
  • خدمات راه دور: در مواردی که بررسی درخواست‌های مشتریان نیاز به اتصال به فرابر مشتری داشته باشد، پرسنل واحد امور مشتریان پس از دریافت مجوز از مشتری مربوطه اقدام به اتصال به فرابر از طریق راه دور (Remote Access) نموده و درخواست مورد نظر را بررسی می‌نمایند.
  • ارائه نگارش جدید فرابر:با توجه به اینکه شرکت مهندسي مشاور عصر فناوری دانش همواره در حال توسعه ابزار فرابر است، لذا در طی هر سال نگارش‌های جدیدی را به بازار عرضه می‌نماید. مطابق سیاست‌های مصوب هیئت‌مدیره شرکت، کلیه مشتریانی که قرارداد پشتیبانی فعال داشته باشند، نگارش‌های جدید نرم‌افزار را به‌صورت رایگان دریافت می‌نمایند.
  • اعزام کارشناس پشتیبانی به محل مشتری: درصورتی‌که بررسی درخواست مشتری مستلزم حضور کارشناس این شرکت در محل مشتری باشد و یا مشتری نیاز به مشاوره‌ای داشته باشد، شرکت اقدام به اعزام کارشناس مربوطه به محل مشتری می‌نماید.

نسخه‌های ارائه‌شده

با توجه به اینکه شرکت مهندسی مشاور عصر فناوری دانش، در طول هر سال نگارش‌های جدیدی از محصول فرابر را عرضه می‌نماید و با توجه به اینکه برای راه‌اندازی نگارش‌های جدید نیاز به نصب نسخه جدید نرم‌افزار است، لذا لازم است جهت دریافت لوح فشرده نگارش جدید فرابر با واحد امور مشتریان شرکت تماس حاصل نمایید. همچنین تیم آموزش فرابر، جهت آموزش ویژگی‌های جدید هر نسخه، امکان برگزاری دوره‌های یک‌روزه مخصوص ویژگی‌های جدید هر نسخه را فراهم نموده است.

البته مطابق سیاست‌های مصوب هیئت‌مدیره شرکت، ارائه نگارش جدید به مشتریانی که دارای قرارداد پشتیبانی فعال می‌باشند، به‌صورت رایگان انجام می‌پذیرد و درصورتی‌که سازمان شما هنوز قرارداد پشتیبانی منعقد ننموده است یا مدت قرارداد پشتیبانی سازمان با این شرکت به اتمام رسیده است، جهت دریافت نسخه جدید با واحد فروش شرکت تماس حاصل فرمایید.

در حال حاضر آخرین نسخه ارائه‌شده از محصول فرابر، نسخه 20 است. در این نسخه امکانات زیادی به محصول اضافه شده است که جهت دریافت ویژگی‌های این نسخه می‌توانید با دفتر شرکت، تماس حاصل فرمایید.

سامانه پشتیبانی فرابر

شرکت مهندسی مشاور عصر فناوری دانش، به‌منظور ارتباط مؤثر و سریع با کاربران فرابر، سامانه اینترنتی مدیریت درخواست‌های کاربران را با آدرس Support.farabar.net را راه‌اندازی نموده است.

اين سامانه مختص کاربران admin سازمان‌های مشتری فرابر ارائه شده است. کاربران admin فرابر در سازمان‌ها، می‌توانند با مراجعه به این سامانه نسبت به موارد زیر در نرم‌افزار فرابر اقدام نمایند

  • اعلام خطاهای مشاهده‌شده در نرم‌افزار
  • اعلام پیشنهاد بهبود در نرم‌افزار فرابر
  • درخواست جهت رفع هرگونه کاستی یا ویژگی جدید

تيم توليد و استقرار نرم‌افزار فرابر، درخواست‌های مشتریان را مطابق فرآیندی تعریف‌شده، بررسی نموده و مشتریان می‌توانند از طریق همین سامانه از نتیجه آن مطلع شوند.

البته لازم به ذکر است که این سامانه فقط مختص مشتریان فرابر است. لذا درصورتی‌که به‌تازگی به جمع مشتریان فرابر پیوسته‌اید، ضمن تماس با واحد امور مشتریان شرکت و ارسال مشخصات نماینده خود، نسبت به دریافت کلمه کاربری و رمز عبور خود اقدام نمایید.

ارائه نسخه‌های به‌روز رسانی

با توجه به درخواست‌های مشتریان و به جهت افزایش کیفیت نرم‌افزار و خدمات تیم فرابر، تیم تولید به‌صورت دوره‌ای اقدام به ارائه نسخه‌های به‌روزرسانی می‌نماید. جهت انجام به‌روزرسانی، لازم است با توجه به نسخه فرابر سازمان، به‌روزرسانی مربوطه را دانلود و پس از کپی روی سرور وب نرم‌افزار فرابر، فایل اجرایی مربوطه را اجرا نمایید. البته شایان ذکر است که از نسخه 18 به بعد، همواره با نصب آخرین Patch، تمامی Patchهای آن نسخه نصب خواهد شد.

شماره نسخه : 23.3.1020
تاریخ ارائه : 1399/06/31
شماره نسخه : 24.2.1074
تاریخ ارائه : 1403/03/30
© کپی رایت - هوشمندی کسب و کار، انبار داده، دریاچه داده، پلتفرم داده، تحلیل کلان داده، رهیافت های داده محور، علم داده، هوش مصنوعی | Power by kte.ir